Tibetská kosmeceutika             

 
TianDe a Já
 
Kosmetiku TianDe jsem si zamilovala od prvního okamžiku, kdy jsem se v srpnu 2014 dověděla, že existuje. Produkty používám pro sebe, dcerku, používá je celá moje rodina, známí, přátelé a také moji klienti. Někteří z nich se postupně zařadili mezi poradce TianDe a tedy se stali mými dalšími známými ... TianDe se stala součást mého života :) Pomáhá řešit nejen zdravotní problémy, ale do života mi přišlo mnoho úžasných lidiček, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako já. Přes TianDe jsem získala nové přátele a získávám nové zkušenosti a mohu se učit stále nové věci.
 
Sortiment TianDe můžete nakoupit osobně:
 
v Regeneračním studiu TianDe, Josefa Vávry č. 2, Ivančice nebo dle domluvy jinde
 
 

bez nutnosti registrace 
 
 
za cenu v katalogu
s registrací 
 
za cenu nižší než je v katalogu
 

TianDe bylinné výrobky patří do skupiny kosmeceutiky.
Jsou vyráběny na základě postupů Tradiční čínské medicíny, Tibetské medicíny a Altajského léčitelství.

Díky spojení nejmodernějších technologií a znalostí východní medicíny s originálními tibetskými, čínskými a altajskými recepturami produktů přináší jedinečný efekt: působení se u většiny produktů projeví rychle, takže během několika minut je vidět opravdový účinek.

Vysokou kvalitu výrobků potvrzuje mezinárodní certifikát ISO 9001-2000.

Produkty obsahují látky příznivé nejen pro pokožku, ale pro celý organizmus! Každý výrobek má ve svém složení vzácné přírodní ingredience jako výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos aj.), éterické oleje (z ylang-ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí aj.), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen aj.), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík aj.).

 

Na těchto stránkách najdete pouze část tipů a produktů kosmeceutiky TianDe. Další informace Vám ráda sdělím osobně nebo telefonicky nebo přes uvedený formulář.

 

Katalog produktů 2017

 

V případě jakéhokoli dotazu, pište přes níže uvedený formulář.

 

Cokoli Vás zajímá k TianDe, napište sem.