Automatická kresba - čakerní systém 

Srdečně Vás zvu na pořádaný seminář automatické kresby do kavárny Manuela v Ivančicích, který byl vypsán na přání hostů kavárny Manuela a mých klientů.

 

Termín:   24. října 2015 (sobota)

Čas:        9.00 - 16.00 hodin

Cena:      1.200,- Kč

V ceně je zahrnuto:  pití (čaj, voda) a obědový sendvič + džus. Je plánovaná přestávka na oběd.

Platí se záloha 600,- Kč. Zaplacením zálohy potvrzujete, že o seminář máte vážný zájem.

Adresa konání:   Café Manuela, Na Brněnce 4, Ivančice

 

Seminářem Vás bude provázet pí Libuše Serafii Pánková.

 

Čakry jsou jsou energetická centra (vykreslují se jako kruhový vír) spojené s hlavním energetickým kanálem, který máme v páteři. Počet základních čaker je sedm, každá má jinou barvu, kterou mohou vidět citlivější lidé. Barvy jsou jako v barevném spektru duhy (červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá, fialová.
 

Čakry zobrazují stav našeho zdraví, poukazují na různé nerovnováhy v našem organizmu obvykle spojené se strachem, vinou, hněvem a zklamáním. Tato nerovnováha se pak zobrazuje na úrovni našeho fyzického zdraví - můžeme být nemocní, často unavení, nemáme chut do života atd. Může se projevit jako bolest, nemoc, nefungující vztahy či nehody. Často takto během života dochází k tzv. "zablokování" některé z čaker a tím i k malému toku energie, s tím souvisí energetická nerovnováha.

 

Důležitá je tedy harmonie všech čaker a toku energie. Zejména pak horních a dolních čaker, abychom v životě nelétali hlavou v oblacích nebo naopak nebyli příliš upoutaní v hmotě.

 

Na semináři si budete navnímávat Vaše jednotlivé čakry a přes automatickou kresbu je budete dávat do rovnováhy a harmonie.

 

Uvědomíte se souvislosti čaker s energetickými vazbami, napojením na ostatní lidi a vztahy. Tímto způsobem si můžete vyřešit některé i dlouhotrvající problémy (i zdravotní).

 

S sebou:

  • Obyčejná tužka
  • Papíry A4 nebo blok
  • Měkké pastelky - doporučuji si koupit sadu silných pastelek 24 barev
  • Tvrdá podložka
  • Pokud máte, můžete si s sebou vzít také papíry popsané z jedné strany (použité - tzv. šmíráky), které využijete pro vykreslování negací - pak spálíme.

Fotogalerie: Automatická kresba - čakry - 24. 10. 2015