Setkání u kávy

Milé dámy, 
 
srdečné vás zvu v úterý 17.11. 2015 od 10.00 hodin
na setkání u kávy v kavárně Manuela, Na Brněnce 4, Ivančice.
 
Oslavíme státní svátek příjemným způsobem.
  • Vyzkoušíte zábal na ruce balbcare - rukavice napuštěné pěstící a ošetřující emulzí, vyzkoušíme si masky a ošetření očním krémem Botoluxem. 
  • Vyzkoušíte si vyzkoušet nové produkty řady "Snake Factor", která je bez barviv, parabenů a ropných derivátů.
  • Pro všechny je přichystán malý dárek, který věnuje Relaxační studio Janka
  • Dále máte možnost nechat si udělat základní vyšetření (načtení) na přístroji Oberon. Oberon - Titanium pracuje na principu takzvané oscilační terapie. Přístroj rozliší fyziologické signály od patologických, patologické změní na fyziologické a navrátí je zpět do těla pacienta. Tím dochází k harmonizaci celého organismu a k úpravě a posílení regulačního systému. Oberon řadíme do oblasti BIOREZONANCE - využívá možnosti zjištění různých elektromagnetických vln vysílaných z organizmu, přičemž buňky různých tkání a orgánů vysílají specifická vlnění. A toto vlnění je u zdravého člověka jiné než u nemocného.
  • Kdo má zájem o vyšetření Oberonem, je potřeba se přihlásit předem, cena vyšetření je 150,- Kč:-)Oberon umožňuje vyhodnotit vhodnost potravinového doplňku, potravin, léků, homeopatik. Ukáže, kolik máme životní energie dle pěti elementů. Ukáže, který orgán je v neharmonii, oslabený. Ukáže aktuální stav naší aury - ukazatel toho, co by v budoucnu mohlo se ukázat i ve fyzickém těle aj.
  • UPOZORNĚNÍ: nenahrazuje odbornou lékařskou péči. Slouží jen jako informační pomůcka pro nastavení změn životního stylu.
    Info pro zájemce o toto velice základní vyšetření: před vyšetřením 2-3 dny nepít kávu, alkohol, minimálně 1 den nejíst potravinové doplňky (pokud neohrozí zdraví).
Prosím o potvrzení Vaší účasti.
 
Těším se na vás. :-):-):-)
 
Veronika Brezovská
737 261 049
Na Brněnce 4, Ivančice 664 91