Krystalický přírodní deodorant 

Přírodní alternativa chemickým deodorantům. Natural Veil je 100% přírodní produkt vulkanického původu, krystal alunitu. Byl používán již starými Egypťany před 4000 lety. Neobsahuje chlorhydrát hliníku a ostatní škodlivé chemické substance. Krystal alunitu je tisíce let známý v Číně jako prostředek prevence, pro uchování potravin, boje s nepříjemným zápachem. 

Natural Veil pomáhá normalizovat stav problematické pokožky, zastavuje drobné krvácení a napomáhá hojení ran. Je možné ho používat po holení, čímž se předchází podráždění pokožky. 

V tradiční medicíně se používá v podobě roztoků při zánětech pokožky a sliznice, je 100% prostředek proti moučnivce a oparům, efektivně pomáhá při parodontóze a krvácivosti dásní. Natural Veil má přírodní antimikrobiální účinky. Ničí bakterie, které jsou původcem zápachu. Natural Veil zajišťuje svěžest po dobu více jak 24 hodin. Ve srovnání se současnými deodoranty a antiperspiranty je 6-12x účinnější a velmi ekonomický. Jeden krystal o váze 60 g vám stačí více jak na jeden rok každodenního používání. 

Jestliže vám krystal upadl a rozbil se, rozdrťte ho na prášek, jehož špetka nasypaná do bot bude dlouho působit jako deodorant. Úlomky můžete rozpustit ve vodě a pokračovat v používání ve formě roztoku. Krystal je lehký a kompaktní, nepostradatelný při cestování.

 

Další možnosti použití

Je nepostradatelnou součástí vaší lékárničky protože :

  • Má komplexní antiseptické účinky, ničí viry, bakterie, kvasinky i plísně a některé další parazity.
  • Protivirové účinky koncentrovaného krystalu při likvidaci papilonu (bradavičnaté výrůstky na kůži, bradavicích a kuřích ok. Zde je velmi jednoduché a účinné použití, krystal navlhčíme vodou a potíráme postižená místa. Najednou zjistíme, že tam už nic není.

Vytvořte si antiseptickou vodu na kloktání a výplachy ústní dutiny:

Ponoříte krystal na tři sekundy do sklenice s vodou – můžete krystalem vodu zamíchat. Touto vodou můžete :

  • Kloktat při angíně
  • Pravidelnými výplachy zastavit krvácení dásní
  • Při paradontóze: natřít vlhký kartáček o krystal a masírovat dásně a vyčistit zuby každý den. (Preventivně 1 x týdně)
  • Likvidace plísní na noze: Krystalem asi desetkrát zamícháme vodu v nádobě na lázeň nohou – výška hladiny asi po kotníky
  • Při úporné plísni na nehtech: namočíme gázu potřeme krystalem několikrát a zamotáme nehet, pak zabalíme folií a můžeme dát ponožku – necháme přes noc. Opakujeme do vymizení plísně.
  • Řezná rány a odřeniny: Ihned dát pod vodu a natřít krystalem - je to 1. pomoc, při hlubších ranách vyhledáme lékaře. Zastavuje krvácení, urychluje hojení a zmírní zajizvení.
  • Desinfekce po bodnutí hmyzem.
  • Po holení a depilaci má i svíravý a stahující účinek.
 
Cena: 326,10 Kč