Tibetské trávy - báječná ozdravná kosmetika - Tibetan Herbs

Kosmetika řady Tibetan Herbs je úspěšně používána všemi věkovými skupinami.

Základ unikátních přípravků představují přírodní složky:
esenciální oleje, výtažky z tibetských léčebných bylin a minerální voda z léčebných zdrojů.

Aktivní složky:

výtažek z vilínu, výtažek ze šafránu, xantanová guma, výtažek z mořských řas, hydrolyzát kolagenu, výtažek z anděliky, výtažek z aloe vera, výtažek z chryzantémy, růžový olel, levandulový olej, olej z pelargónie a některé tajné esence.

Byliny sbírají vyškolení odborníci ručně v určitých obdobích podle lunárního kalendáře, kdy mají tyto byliny největší životodárnou sílu a energii. Sběr bylin se provádí ve vysokohorských ekologicky čistých oblastech Tibetu a Altaje, kde jsou mimořádně silné energie, které se automaticky přenášejí do bylin a vody. Pomocí těch nejvyspělejších technologií používaných při výrobě řady Tibetan Herbs se rostlinné suroviny pečlivě a šetrně zpracovávají, což umožňuje nejen plně zachovat, ale i zvýšit léčebné vlastnosti bylin.

Byliny jsou sestavené podle starých čínských receptů, které jsou mistrně sestaveny tak, aby byliny vzájemně zvyšovaly své účinky a cíleně se zaměřily na problémy uživatele.

Díky všem těmto vlastnostem, mají produkty Tibetan Herbs vlastní inteligenci, která se umí přizpůsobit potřebám našeho těla.

Kosmetika má antialergické působení, eliminuje jedy uložené v pokožce.

Kosmetické přípravky Tibetan Herbs účinkují pozitivně na pokožku dvěma způsoby:

  • 1. přímým kontaktem prospěšných složek:

a. jako ochrana a péče o povrch pokožky (hydratace, čištění, zvláčnění)

b. zajistí účinnou výživu bazální části kůže, kde se tvoří nové kožní buňky, ale také regeneraci a napravení chyb.

c. Pracuje i ve škáře, kde jsou mazové žlázy, cévy, kde se tvoří kolagen a elastin, zde se zaslouží o zlepšení stavu cév, odvodu toxických látek, podpoří vlastní tvorbu kolagenu, elastinu. Podpoří přirozenou hydrataci.

  • 2. aktivací reflexních receptorů esencemi a aromatickými oleji.

Celá řada je sestavená strategicky tak, aby postupně ve všech krocích udělala maximum pro pokožku, pro dokonalý efekt je proto nezbytné používat celou řadu.

 

ÚČINKY: Všechny produkty této řady vám zajistí komfort při používán. Okamžitě pocítíte příznivé účinky a uvidíte efekt na kůži. Při pravidelném používání uvidíte omlazovací efekt ještě více. Vaše buňky budou regenerované a omlazené, sníží se počet vrásek a nebudou tak hluboké, nové se nebudou tvořit. Obnoví se lipidová rovnováha.

Pokud byla kůže suchá, tak bude vláčná a pružná, pokud byla mastná nebo smíšená, tak se normalizuje regeneraci buněk, má omlazující účinky, brání vzniku vrásek, obnovuje lipidovou. Sjednotí se barva pleti, postupně zmizí různé defekty.

Má to však pár podmínek:

1. dejte naší báječné kosmetice trochu času.

2. Používejte ji pravidelně a systematicky

3. Používejte ji komplexně – tím chci říci, že je třeba pleť čistit, vyživovat, hydratovat, starat se pečlivě o oční okolí. Podrobnosti najdete níže.

 

Čistící mléko na vrásky Tibetan Herbs (č. 12108 - 205,40 Kč)

Dokonale a hloubkově čistí (mléko rozmícháme v dlaních s hodně teplou vodou, naneseme na obličej a jemnými masážními pohyby směrem nahoru roztíráme po pokožce. Tím otevřeme póry a vyčistíme i hluboce usazené nečistoty a černé tečky – při delší masáži. Necháme působit cca 2 minuty, zatím můžeme vyčistit zuby. Potom namočeným tamponem nebo houbičkou stahujeme z pleti od čela směrem dolu – tím póry uzavřeme. Potom opláchneme vodou.

Pleť je dokonale čistá, hloubkově hydratovaná a hedvábná. Pokud se někde objeví zčervenání, vaše mlíčko diagnostikuje problém na orgánu, který odpovídá dané oblasti na obličeji. Používáme ráno i večer.

Z jakého důvodu je důležité hloubkové čištění?

Ráno: během spánku probíhá vylučování toxických látek přes kůži. Běžné mytí vodou nás sice osvěží, ale neodstraní dokonale tyto výpotky. Toxické látky, které zůstanou na povrchu kůže způsobí podráždění, ucpané póry, skvrny a další defekty na kůži.

Večer: Pokud se líčíme, nejdříve odlíčíme větší vrstvou mléka. Pokud je třeba, použijeme ho ještě jednou k dočištění. Zde je výborné používat naše báječné umývací houbičky. (jsou čistě přírodní, ušetříte vatové tampony, výborně čistí – dlouho vydrží, je třeba je dobře vypláchnout horkou vodou a nechat vysušit)

Mléko použijeme, i když se nelíčíme, protože přes den nachytáme spoustu prachu (mnohdy i toxického), také se potíme a vylučujeme.

 

Multifunkční pleťová voda (č. 12109 - 309,10 Kč) 

Nejoblíbenější a nejprodávanější pleťová voda tianDe, normalizuje pH, hydratuje, osvěží, zjemní póry a reliéf kůže, zlepší barvu, chrání proti volným radikálům

Dokonale odlíčí řasy, neštípe v očích.

Přes den i přes make up můžete jemným sprejem postříkat a osvěžit, zejména v létě.

Připraví pokožku na aplikaci krému – také obsahuje důležité živiny, které jsou rozpustné ve vodě a v krému by neměly takovou účinnost.

Je velmi důležité ji použít po každém umytí pleti vodou. Pitná voda je vždy mírně alkalická, což naše pleť špatně snáší. Proto upravíme pH kůže tonikem. Takto připravená pleť využije maximálně účinné látky z krémů.

 

 

Vyživující krém proti vráskám s matujícími účinky (č. 12110 - 253,90 Kč)

Doplní důležité živiny a hydratační složky, stimuluje metabolické procesy v tkáních a buněčné dýchání (kyslík v tkáních je nezbytný pro dokonalý metabolismus, v současné době jsme stále nedostatečně prokysličení). Omezuje tvorbu vrásek a zlepší elasticitu kůže, kůže je sametově hladká, tónovaná, pružná. Postupně se odstraní drobné vady jako skvrny a vrásky. Zlepší mikrocirkulaci. Je vhodný jako noční krém

 

 

Vysoce účinný hydratační krém na obličej (č. 12111 - 253,90 Kč) 

Okamžitě obnovuje tonus pokožky, dodá vlhkost a živiny, zjemní, zklidní a zlepší barvu a vzhled. Intenzivně chrání před negativními vlivy okolního prostředí a klimatu. Několika způsoby chrání před vysušením.

Je vhodný jako denní krém i během zimy.

 

 

 

 

Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí, 100 ks + 10 ml (č. 12106 - 437,40 Kč)

 

Dva nástroje v jednom: maska na oční okolí a fytoesence. Maska na oblast očí s biologicky aktivním složením. Zajišťuje regeneraci, zvyšuje hustotu a pružnost pokožky kolem očí. Přípravek okamžitě odstraňuje otoky, snižuje množství a hloubku vrásek a tzv. „kohoutích stop“ u očí. Fytoesence obsahuje účinnou směs esencí a jemných olejů (např. pelargónie, růže a levandule). Podporuje působení masky, má léčivé účinky, silně působí na reflexní zóny.Má dlouhotrvající účinek. Intenzivní komplex pro pokožku kolem očí vyhlazuje vrásky, má liftingový účinek, odstraňuje otoky a kruhy pod očima, zmírňuje známky únavy a podráždění, hydratuje pokožku a dodává jí zářivý vzhled. Obklad přináší okamžitou úlevu unaveným očím, zrak je ostřejší, oči jasnější.

Doporučuje se používat masku každý den po dobu 10-15 dní, poté 2-3krát týdně. Malé množství fytoesence můžete používat denně jako noční krém kolem očí.

Poznatky: pokud vás to trochu řeže do očí, tak vydržte, chvíli, to reagují vaše játra a žlučník, postupně to přestane. Vydržte, nenechte se odradit, harmonizují se vaše játra.

Náš typ: Fytoesenci můžete používat jako léčebně-masážní olejíček při stimulaci reflexních zón obličeje uší a krku. Také vaše namáhané lokty a hřbety rukou vám budou vděčné. Pokud se vám nelíbí kůže na kolenou, tak i zde udělá fytoesence hodně práce.

 

 

Peeling (č. 12107 - 222,80 Kč) 

ÚČINEK:

Podporuje měkkou a hlubokou exfoliaci odumřelých kožních buněk, vyhlazuje jemné vrásky, výrazně snižuje hloubku větších vrásek. Zlepšuje kvalitu pletí, zesvětluje tmavé skvrny, přidává kůži matovost a pružnost.Používá se jednou týdně u normální pokožky, pokud je kůže hodně mastná a silná, může se použít i dvakrát týdně. Peeling použijeme večer, po odlíčení a umytí pokožky. Naneseme pokožku, masážními pohyby rozprostřeme a masírujeme tak dlouho, dokud neucítíme žmolky olupující se kůže. Potom vše důkladně omyjeme teplou vodou. Dočistíme a tonizujeme pleťovým tonikem a naneseme výživný krém. Je nezbytné se vyhnout tenké kůži kolem očí.

Výsledek: Pleť má hladký reliéf, sjednocenou barvu, je měkká na dotek, zúžené póry, hloubka vrásek se sníží.

 

Důležité informace: Přípravky Tibetian Herbs jsou velmi účinné a v pokožce skutečně pracují. Tuto jejich činnost můžeme i cítit. Mírné poštipkávání a mravenčení je normální reakce, zejména v počátku používání a nemělo by vám být nepříjemné.

Máme zkušenosti, že pokud nebylo použito čištění a tonizace, mohou být tyto projevy silnější. Může dojít k reakci s toxickými látkami na kůži (to vám běžná kosmetika neudělá).

Začervenání kůže v určité zóně obličeje není alergická reakce, ale reakce kůže na léčení přes reflexní zóny. Bylo by dobré si to místo zapamatovat a konzultovat s certifikovaným poradcem tianDe. Ten vám řekne, který orgán je třeba podpořit.

 

Více informací: Veronika Brezovská 737 261 049, krasavzivote@seznam.cz